Tým

Vedení festivalu

program a management

Ola Staszel

program a management

program

Andreas Friedrich

program

Spolupracovníci

Marketing a vztahy s veřejností

Michael Lippold

Marketing a vztahy s veřejností

finance, účetnictví, akvizice inzerce

Elke Schöne

finance, účetnictví, akvizice inzerce

booking, digitální technika, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

Peter Matthes

booking, digitální technika, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

digitální technika, booking, kino pro školy, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

Philipp Hänsel

digitální technika, booking, kino pro školy, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

Péče o hosty

Laura Undisz

Péče o hosty

organizace, členka představenstva sdružení Kunstbauerkino

Antje Schadow

organizace, členka představenstva sdružení Kunstbauerkino

technické vedení zvukové techniky

Falco Ewald

technické vedení zvukové techniky

logistika a ubytování, program

Thomas Fux

logistika a ubytování, program

logistika a internetové stránky

frank fuX

logistika a internetové stránky

koordinace jazykových služeb

Ola Grochowski

koordinace jazykových služeb

logistika, koordinace polských partnerů

Mocia Woch

logistika, koordinace polských partnerů

koordinace českých a německých partnerů

Jiří Olišar

koordinace českých a německých partnerů

překladatelské služby polština

Dorota Polkowska-Grišina

překladatelské služby polština

překladatelské služby polština

Magdalena Zielińska-König

překladatelské služby polština

překladatelské služby čeština

Hana Antušová

překladatelské služby čeština

texty a redakční úprava

Heide Schürmeier

texty a redakční úprava

texty a redakční úprava

Uwe Romanski

texty a redakční úprava

texty a jazyková úprava

Fanny Vildebrand

texty a jazyková úprava

fotograf festivalu

Hannes Rönsch

fotograf festivalu

kino pro školy

Britta Fuchs

kino pro školy

Mezinárodní filmový workshop

Frank Rischer

Mezinárodní filmový workshop

catering

Manfred „Manni“ Bernd

catering

festivalová kavárna "Alte Bäckerei"

Dirk Schulze

festivalová kavárna "Alte Bäckerei"

autor tzv. ryb z Nisy, sošek pro vítěze

Andreas Kupfer

autor tzv. ryb z Nisy, sošek pro vítěze